Od 25 lat wykonujemy okulary dla naszych pacjentów i leczymy wszystkie schorzenia oczu

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Mistrzowie optyki okularowej

Źle wykonane okulary mogą powodować problemy z widzeniem, bóle głowy itp. Nie ryzykuj – u nas okulary wykonują jedynie wykwalifikowani optycy okularowi z wieloletnim doświadczeniem.
 

Możliwa konsultacja u lekarza okulisty

Nie jesteśmy sklepem z oprawkami. Dla nas każdy klient to przede wszystkim pacjent, który ma lepiej widzieć. Mając dodatkowo poradnię okulistyczną jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko dobre wykonanie okularów, ale w razie wątpliwości możliwość konsultacji z jednym z naszych lekarzy.

Wszystkie rodzaje okularów

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, m.in. jedno-, dwu- i wieloogniskowe itp. Dowiedz się więcej

Najwyższej jakości szkła okularowe i sprzęt

Pracujemy tylko na soczewkach okularowych renomowanych firm (Hoya, Essilor, JZO). Nie używamy zamienników niskiej jakości, które nie utrzymując parametrów sprawiają, że pacjent może gorzej widzieć. Pracujemy wyłącznie na najnowszym sprzęcie niemieckiej firmy Rodenstock i Weco.

Od okulisty do optyka

Od początku naszej działalności przyświeca nam idea kompleksowej pomocy osobom, które mają problemy ze wzrokiem. Przychodząc do nas poprowadzimy Cię od diagnozy u lekarza do gotowych okularów. Zaoszczędzisz czas i będziesz miał pewność, kto odpowiada za jakość Twojego widzenia.

Umiejętny dobór oprawek

Dobrze dobrane oprawki okularów są ozdobą. Dlatego w naszych salonach przy doborze właściwych oprawek asystuje nasza doświadczona i sympatyczna obsługa.


Okulary progresywne

Te szczególne szkła dedykowane są dla osób, które potrzebują korekcji do dali i bliży, jak również do odległości pośrednich np. komputera. Są to soczewki wielozadaniowe, umożliwiające płynne widzenie na każdą odległość. Zapewniają wysoki komfort osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz energiczny styl pracy, przy dużej dynamice zmiany odległości patrzenia. czytaj więcej

Oferujemy gwarancję adaptacji: pacjent ma 30 dni od daty odbioru okularów, jeśli uzna, że nie są to okulary dla niego, wymienimy je na szkła dwuogniskowe lub dwie pary szkieł jednoogniskowych.


Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne i fotochromowe

Dla osób, noszących na stałe okulary korekcyjne oferujemy okulary przeciwsłoneczne z soczewkami korekcyjnymi. Dysponujemy szeroką gamą opraw przeciwsłonecznych, do których można zamontować szkła z potrzebną korekcją. Szkła te mogą występować w różnych kolorach i stopniach zabarwienia. Mogą to być także soczewki przeciwsłoneczne polaryzacyjne zapewniające maksymalny komfort widzenia poprzez redukcję odblasków powstałych po odbiciu światła od płaskich powierzchni. Szczególnie przydatne kierowcom, wędkarzom i narciarzom.

Naszym klientom oferujemy także okulary korekcyjne fotochromowe(np. Transitions), które w pomieszczeniach są niemal przejrzyste, natomiast na słońcu zabarwiają się tak jak przeciwsłoneczne.

W ofercie posiadamy także oprawy z nakładkami przeciwsłonecznymi oraz same nakładki, które stosujemy do własnych opraw korekcyjnych.

Wszystkie wykonywane u nas okulary przeciwsłoneczne posiadają filtr UV, jest także możliwość nałożenia powłok antyrefleksyjnych.

Okulary przeciwsłoneczne

Kompleksowo dbając o Twój wzrok mamy w ofercie również szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych. Pamiętaj, że promieniowanie UV jest szkodliwe dla oczu, gdyż działa na wszystkie struktury gałki ocznej. Jedynie okulary z dobrym filtrem chronią dostatecznie Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym. Kupując okulary przeciwsłoneczne w naszym salonie optycznym masz pewność, że posiadają one filtry zapewniające 100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Ponadto większość ma również filtr polaryzacyjny zapewniający ochronę przed odblaskami światła.

Twarzowe oprawki dla każdego

W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór opraw okularowych wszystkich typów dla dorosłych i dzieci. Sprawdź listę producentów oprawek okularowych, które mamy w swojej ofercie.

Kupując u nas okulary możesz skorzystać z usług optometrysty
w celu sprawdzenia widzenia i doboru okularów korekcyjnych.